منو اصلی
اخبار > ششمین کنفرانس علمی ـ بین‌المللی روابط ایران و گرجستان برگزار می‌شود


  چاپ        ارسال به دوست

26 آذرماه جاری؛

ششمین کنفرانس علمی ـ بین‌المللی روابط ایران و گرجستان برگزار می‌شود

ششمین کنفرانس علمی ـ بین‌المللی روابط ایران و گرجستان با مشارکت دانشگاه بین‌المللی قفقاز و رایزنی فرهنگی کشورمان در گرجستان به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، خانم مایا کاپانادزه، استاد دانشگاه و مسئول اتاق ایران دانشگاه بین‌المللی قفقاز با حضور در محل رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در گرجستان با احمدعلی مهری اردستانی، نماینده فرهنگی کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار، موضوع برگزاری ششمین کنفرانس علمی ـ بین‌المللی روابط سیاسی، اقتصادی و فرهنگی ایران و گرجستان که همه ساله با مشارکت دانشگاه بین‌المللی قفقاز و رایزنی فرهنگی در دو مرحله علمی دانشجویی و علمی بین‌المللی انجام می‌شود، مورد بررسی قرار گرفت.

کاپانادزه ضمن تشکر از همکاری رایزنی در این زمینه و گفتگو پیرامون موضوعات کنفرانس برای ارائه مقاله اظهار کرد: با توجه به استقبال هر ساله اساتید و دانشجویان ایرانی از همایش و علاقه‌مندی آنان به روابط ایران و گرجستان در همه زمینه‌ها به ویژه فرهنگی و با توجه به محورهای مشخص شده، پیش بینی می‌کنیم که در این دوره تعداد افراد شرکت کننده افزایش یابد.

مهری اردستانی ضمن استقبال از برگزاری این کنفرانس بر ادامه و گسترش همکاری‌های بین دانشگاه و رایزنی تأکید کرد.

در ادامه، مقرر شد ضمن اطلاع رسانی به دانشگاه‌های ایران، جلسه‌ای نیز فی مابین رایزن فرهنگی کشورمان در گرجستان با رییس دانشگاه بین‌‎المللی قفقار در اولین فرصت برگزار و برای مقدمات کار برنامه ریزی شود.

براساس این گزارش؛ این کنفراس روز جمعه 26 آذرماه جاری به صورت مجازی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ص

 


١١:٣٠ - يکشنبه ٢٥ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ٧٧٦٢٥١    /    تعداد نمایش : ٧٤٠خروج