منو اصلی
اخبار > کتاب پرونده فوق سری 2040 در اوگاندا معرفی شد


  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با یوم الله روز جهانی قدس؛

کتاب پرونده فوق سری 2040 در اوگاندا معرفی شد

همزمان با یوم الله روز جهانی قدس خلاصه کتاب پرونده فوق سری ۲۰۴۰ در رسانه‌های مجازی اوگاندا و صفحات اینستاگرام، تلگرام، واتس آپ، رایزنی فرهنگی ایران در اوگاندا به مردم این کشور معرفی شد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، کتاب پرونده فوق سری ۲۰۴۰ درباره نابودی رژیم صهیونیستی که به قلم محمد قنبری توسط انتشارات شهید کاظمی کشورمان منتشر شده است با انتشار خلاصه ای از جزئیات آن کتاب در رسانه های مجازی اوگاندا و صفحات اینستاگرام ، تلگرام ، واتس آپ ، ایران - اوگاندا ، مطالعات فرهنگی ایران و آفریقا ، اخبار فرهنگی آفریقا و ... و ارسال به بیش از چهارصد مخاطب علمی ، فرهنگی و دینی به مردم این کشور معرفی شد.

کتاب پرونده فوق سری با موضوع استکبار ستیزی رمانی است که اطلاعات واقعی از عملیات‌های رژیم صهیونیستی و سیستم اطلاعاتی موساد روایت کرده است. بر اساس مطالب مندرج در رسانه های مجازی و شبکه های اجتماعی فوق الذکر کتاب پرونده فوق سری ۲۰۴۰ داستانی از جنایات رژیم صهیونیستی علیه بشریت به خصوص ایران از ترور دانشمندان هسته‌ای تا نبرد‌های بیوتروریسم و ربایش چهره‌های شاخص انقلاب اسلامی ایران می باشد.

  در بخشی از مطالب منتشر شده در رسانه ها و شبکه های مجازی اوگاندا در خصوص معرفی کتاب فوق الذکر آمده است که " ویژگی بارز این رمان، استفاده مستند نویسنده از اسناد تاریخی موثق برای فضاسازی و روایت داستانی است . به نحوی که اکثر اسامی و شخصیت‌های داستان با اسامی و مشخصات حقیقی خود وارد می‌شوند و بر مدار تخیل نویسنده، نقش خود را ایفا می‌کنند.   این کتاب همچنین حاوی عملیات‌های پیچیده اطلاعاتی و مهیج است که با کشمکش‌ها و شیوه های داستانی، مخاطب را در جریان جنایات رژیم صهیونیستی قرار می‌دهد.

 در بخشی از کتاب نوشته شده است که " در دفتر مرکزی رئیس ستاد موساد ولوله‌ای به پا شده بود. فراخوانی برای تجمع تمامی افراد یهودی الاصل و با نفوذ صهیونیسم، مسئولین نمایندگی‌های اصلی موساد و مسئولین عالی رتبه یهود در سرتاسر دنیا داده شده بود . به صورت کاملا محرمانه و سری در قالب دعوتی عجیب و بی سابقه شخصیت‌ها به همراه خانواده شان به همایشی در اورشلیم که گسترده‌ترین همایش بعد از سال ۱۹۴۸که در سازمان ملل، اسرائیل را به رسمیت شناختند  ، دعوت شدند.

انتهای پیام/م


١٥:٠٥ - 1399/03/09    /    شماره : ٧٥١٦٨١    /    تعداد نمایش : ٧٩٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج