منو اصلی
اخبار > بزرگداشت روز جمهوری اسلامی در اوگاندا


  چاپ        ارسال به دوست

بزرگداشت روز جمهوری اسلامی در اوگاندا

به مناسبت دوازده فروردین «چهل‌و‌یکمین سالگرد روز جمهوری اسلامی»، رایزنی فرهنگی کشورمان در اوگاندا اقدام به معرفی روز جمهوری اسلامی در اوگاندا کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، به مناسبت دوازده فروردین «چهل‌و‌یکمین سالگرد روز جمهوری اسلامی» رایزنی فرهنگی کشورمان در اوگاندا به منظور معرفی ماهیت نظام مردم‌سالاری دینی، اخلاقی و انسانی و ترسیم یک نوع حکومت جدید مبتنی بر دمکراسی حقیقی با محتوای ارزش‌های انسانی و معنوی اقدام به معرفی روز جمهوری اسلامی در اوگاندا کرد.

قرار دادن تصویر ویژه روز جمهوری اسلامی در صفحات رسمی این نمایندگی از جمله فیس بوک، تویتر، واتس آپ، اینستاگرام و سایت نمایندگی فرهنگی و انتشار توضیحات کوتاه و معرفی اجمالی روز جمهوری اسلامی به زبان انگلیسی و فارسی در سایت انجمن روزنامه‌نگاران آفریقا و صفحات مجازی فوق الذکر از جمله این اقدامات است.

همچنین، مقاله‌ای تحت عنوان «بزرگداشت چهل‌ویکمین سالگرد روز جمهوری اسلامی» با نگاهی به ماهیت نظام جمهوری اسلامی  در صفحات رسمی این نمایندگی و انجمن روزنامه‌نگاران آفریقا منتشر شد.

ارسال مقاله چهل‌ویکمین سالگرد روز جمهوری اسلامی با نگاهی به ماهیت نظام جمهوری اسلامی به آدرس پست الکترونیکی چهارصد نفر از مخاطبین فرهیخته و شخصیت علمی، دینی و فرهنگی در اوگاندا از دیگر اقدامات رایزنی فرهنگی کشورمان است.

محمدرضا قزلسفلی، رایزن فرهنگی در ابتدای این مقاله نوشته است: امروز سی و یک ماه مارس 2020 برابر با دوازده فروردین‌ماه 1399 چهل‌و‌یکمین سالگرد اعلام جمهوری اسلامی به عنوان نظام حکومتی ایران، حاصل یک رفراندوم ملی است. با همه پرسی تاریخی و ملی در سی و سی و یک مارس 1979 برابر با ده و یازده فروردین‌ماه 1358 کمتر از پنجاه روز بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) حیات رژیم مورد حمایت آمریکا در ایران نظام پادشاهی 2500 ساله رسما پایان پذیرفت.

وی همچنین، می‌افزاید: در طول چهل‌ویک سال گذشته جمهوری اسلامی ایران دستاوردها و موفقیت‌های چشمگیری در زمینه‌های مختلف از جمله دفاعی و نظامی به دست آورده است که کشور را به سمت بازدارندگی سوق داده و موجب ناامیدی دشمنان انقلاب اسلامی ایران شده است. مضافا اینکه تحکیم قدرت و گسترش دستاوردهای همه جانبه جمهوری اسلامی ایران به رهبری امام خامنه‌ای(مدظله العالی) زمینه را برای ایجاد تمدن جدید اسلامی آماده ‌می‌کند.

انتهای پیام/ص


١٣:٣٥ - 1399/01/15    /    شماره : ٧٤٧٤٧٤    /    تعداد نمایش : ٣٠٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج