منو اصلی
اخبار > مصاحبه‌های سردار سلیمانی و دبیرکل حزب‌الله لبنان در کراچی به چاپ رسید


  چاپ        ارسال به دوست

به زبان‌های اردو و انگلیسی؛

مصاحبه‌های سردار سلیمانی و دبیرکل حزب‌الله لبنان در کراچی به چاپ رسید

مصاحبه‌های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و دبیرکل حزب‌الله لبنان در کتاب «توازن قدرت» در کراچی به زبان‌های اردو و انگلیسی به چاپ رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، کتاب «طاقت کا توازن» که ترجمه فارسی آن «توازن قدرت» می‌شود، توسط شهنشاہ جعفری از زبان انگلیسی به اردو ترجمه شدہ و در اوایل ژانویه سال 2020 میلادی از سوی ادارہ احیاء میراث اسلامی کراچی به چاپ رسید.

کتاب «توازن قدرت» برگرفته از سخنان و مطالب ارائه شدہ توسط حجت‌الاسلام والمسلین سید حسن نصراللہ دبیرکل حزب‌اللہ لبنان و شھید سپھبد حاج قاسم سلیمانی است که در دو مصاحبه جداگانه حرف‌ھای ناگفته‌‌شان را به سمع عاشقان خویش رساندند.

این کتاب در دو بخش اول «مصاحبه اختصاصی سید حسن نصراللہ، دبیر کل حزب اللہ لبنان» و دوم «مصاحبه اختصاصی سردار سپھبد حاج قاسم سلیمانی» به چاپ رسیده است.

بخش اول کتاب حاوی سخنان و خاطرات دلنشین سردار مقاومت سید حسن نصراللہ در مصاحبه اختصاصی و مفصل با نشریه مسیر وابسته به دفتر حفط و نشر آثار رھبر معظم انقلاب اسلامی است۔ در این مصاحبه به مکاتبات، مراودات و دیدار‌های خصوصی ایشان با رهبر معظم انقلاب اشاره شدہ و این مصاحبه تحت عنوان «معادله نصر»در پنج قسمت (ھر قسمت 50 دقیقه) در سال جاری از شبکه‌‌ھای تلویزیونی ایران پخش شد.

بخش دوم کتاب توازن قدرت تحت عنوان «درمیانه آتش» به گفت‌وگوی اختصاصی با سردار سپھبد حاج قاسم سلیمانی می‌پردازد که این به سهم خود اولین گفت‌وگوی مطبوعاتی ایشان با پایگاہ اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رھبری بودہ است. در این گفت‌وگو ناگفته‌ھایی از شخص سردار و اشارہ‌ھا و توصیه‌ھای رھبر انقلاب اسلامی در جنگ 33 روزہ حزب اللہ با اسرائیل را از زبان خود آن شھید والا مقام نقل کردہ‌اند.

انتهای پیام/ص


١٢:٠٩ - 1398/11/02    /    شماره : ٧٤٣٢٩٥    /    تعداد نمایش : ١٠٠٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج