منو اصلی
اخبار > ابراز همدردی مردم حیدرآباد پاکستان در پی شهادت حاج قاسم سلیمانی


  چاپ        ارسال به دوست

ابراز همدردی مردم حیدرآباد پاکستان در پی شهادت حاج قاسم سلیمانی

مردم حیدرآباد پاکستان در پی شهادت حاج قاسم سلیمانی و همراهانش با مردم ایران ابراز همدردی کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در پی شهادت سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی، تعداد زیادی از نمایندگان گروه‌های سیاسی و مذهبی و شخصیت‌های مختلف فرهنگی حیدرآباد پاکستان در خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران حاضر و با ابراز تأسف از وقوع این فاجعه دردناک و همچنین اعلام حمایت و پشتیبانی از جبهه مقاومت، نسبت به مقام شامخ این شهید بزرگوار ادای احترام کردند.

در این دیدار سید شکیل حسینی، رییس مرکزی اصغریه علم و عمل تحریک پاکستان، قمر عباس، مدیر آموزش عالی اصغریه علم و عمل تحریک پاکستان، سلیم احمد چنه، مدیر مالی مرکزی اصغریه علم عمل تحریک پاکستان، ایاز احمد لاشاری، رییس ضلع حیدر آباد اصغریه علم و عمل تحریک پاکستان و راحیل عباس، مدیرکل مرکزی سازمان دانشجویان اصغریه پاکستان با تجدید بیعت با سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و تأکید بر ادامه راه آن شهید بزرگوار، از وی به عنوان نماد مبارزه با داعش و تروریسم یاد کردند.

نمایندگان برخی از احزاب از شهرستان تندو الهخیار با حضور در خانه فرهنگ ایران در حیدرآباد پاکستان، نسبت به مقام والای شهید قاسم سلیمانی ابراز همدردی کردند.

همچنین، حاجی فرحان علی پتافی، عضو جعفریه یوت شیعه علما کنسل تندو الهیار، ضمیر حیدر، نماینده شیعه علما کنسل تندو الهیار و علیرضا لغاری، نماینده سازمان دانشجویان پاکستان در تندو الهیار با حضور در خانه فرهنگ ایران و عرض تسلیت بر ادامه راه این شهید بزرگوار که عمری را در راه مبارزه با تروریسم گذرانده است و نهایتا در راه هدف والایش به شهادت رسید تأکید کردند.

در ادامه ابراز همدردی مردم حیدرآباد، افراد و علاقمندان به سردار رشید اسلام، بصورت انفرادی و گروهی با حضور در خانه فرهنگ ایران مراتب تسلیت خود را ابلاغ و بر ادامه راه آن شهید بزرگوار تأکید کردند.

انتهای پیام/ص

 


١٤:٢٧ - 1398/10/24    /    شماره : ٧٤٢٨٤٤    /    تعداد نمایش : ٣٣٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج