منو اصلی
اخبار > خوزستان در نمایشگاه‌ «پنجره‌ای بسوی ایران» معرفی شد


  چاپ        ارسال به دوست

به همت رایزنی فرهنگی ایران در اندونزی انجام شد؛

خوزستان در نمایشگاه‌ «پنجره‌ای بسوی ایران» معرفی شد

جاذبه‌های گردشگری فرهنگی، تاریخی و طبیعی استان خوزستان در نمایشگاه‌ سه بُعدی «پنجره‌ای بسوی ایران» در بستر فضای مجازی به نمایش گذاشته شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری نمایشگاه‌های فرهنگی و هنری به صورت فیزیکی، رایزنی فرهنگی ایران در اندونزی اقدام به برپایی نمایشگاه‌های سه بُعدی فرهنگی و هنری ایران اسلامی با عنوان «پنجره‌ای بسوی ایران» در بستر فضای مجازی کرده است.

بیست و ششمین قسمت این نمایشگاه که به همت رایزنی فرهنگی ایران در اندونزی تهیه و آماده سازی شده است، به استان خوزستان تعلق گرفت.

این نمایشگاه مجازی با عکس‌های زیبای این استان در شبکه‌های اجتماعی (فیسبوک، اینستاگرام، توئیتر) و سایت رسمی رایزنی فرهنگی کشورمان و دیگر کانال‌ها و گروه‌ها برای مخاطبین به نمایش درآمد که با بازخورد خوبی تاکنون مواجه شده است.

همچنین، در ابتدای ورود به این نمایشگاه سه بُعدی، متنی در باره موضوع نمایشگاه به زبان اندونزیایی جهت بازدیدکنندگان قرار داده شده است.

گفتنی است؛ به صورت مستمر تمام استان‌های ایران و دیگر هنرهای ایران اسلامی نیز برای بارگذاری در شبکه‌های اجتماعی آماده سازی خواهد شد تا بتواند جایگزین مناسبی برای نمایشگاه‌های فرهنگی و هنری فیزیکی در این دوران کرونایی باشد.

آدرس لینک فیسبوک نمایندگی :

https://www.facebook.com/109932790551175/posts/371556234388828/

آدرس لینک اصلی :

https://www.artsteps.com/view/60f6e117f4f5bd4610eb1ae2

انتهای پیام/ص


١٨:٠٢ - شنبه ٢ مرداد ١٤٠٠    /    شماره : ٧٧١٥٩٣    /    تعداد نمایش : ٧٤٩خروج