منو اصلی
اخبار > تقدیر نخست‌وزیر پاکستان از فیلم کوتاه ایرانی «قرار پنجشنبه»


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر نخست‌وزیر پاکستان از فیلم کوتاه ایرانی «قرار پنجشنبه»

عمران خان فیلم کوتاه ایرانی «قرار پنجشنبه» را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و از آن تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، براساس گزارش رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در پاکستان؛ نخست وزیر پاکستانی یک فیلم کوتاه ایرانی را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و از آن تقدیر کرد.

عمران خان، نخست وزیر پاکستان فیلم کوتاه قرار پنجشنبه (۱۳۹۶) ساخته سیدمحمدرضا خردمندان را با توضیح «فیلم کوتاه زیبای ایرانی» در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

این ویدئو که بیش از 200 هزار بازدید داشت، یک زوج مسن را به تصویر می‌کشد که در حین مشاعره و هم کلامی عاشقانه با زوج جوانی در ماشین کناری برخورد می‌کنند که با وجود حضور فرزند خردسالشان به جرو بحث و دعوا مشغول هستند. ماجرا همینطور ادامه می‌یابد تا این که زوج اول با پادرمیانی طرفین دعوا را به کوتاه آمدن دعوت کرده و به این وضع آشفته پایان می‌دهند.

قرار پنجشنبه روایتی است از تقابل صبر و زودجوشی، تجربه و خامی و ازخودگذشتگی و لجاجت. این فیلم در تنها ۲ دقیقه درس مدیریت زندگی زناشویی و اهمیت از خودگذشتگی و درک را به مخاطب می‌آموزد.

طرفداران عمران خان از این فیلم ایرانی بسیار استقبال کردند و آن را اقدام مثبتی از سوی نخست وزیر برای پیشرفت صنعت فیلم در پاکستان قلمداد کردند.

انتهای پیام/ص


١٠:١٧ - سه شنبه ١٦ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ٧٧٧١٧٩    /    تعداد نمایش : ٥٧١خروج