منو اصلی
اخبار > بازتاب چاپ مجدد مجله تخصصی «ایران» در روزنامه توریسم


  چاپ        ارسال به دوست

با عنوان «زیبایی‌های سرزمین پارس پیش چشم ژاپنی‌ها»؛

بازتاب چاپ مجدد مجله تخصصی «ایران» در روزنامه توریسم

روزنامه توریسم گزارش تفصیلی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در ژاپن در باره چاپ سوم شماره 2 مجله تخصصی «ایران» را با عنوان «زیبایی‌های سرزمین پارس پیش چشم ژاپنی‌ها» منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، شماره دوم مجله تخصصی «ایران» با عنوان «ایران، کشور بزرگ میوه و گردشگر» با توجه به استقبال فراوان مخاطبان ژاپنی و اتمام نسخه‌های چاپ دوم با افزودن مطالب، ویرایش و شکل جدید در 1500 نسخه به چاپ سوم ‌رسید.

با عنایت به جایگاه ایران در زمینه تولید و عرضه میوه، پرونده این شماره نیز به عنوان «ایران کشور بزرگ میوه» اختصاص یافته است و به دلیل آن که استان فارس در زمینه تولید و عرضه میوه از جمله استان‌های مهم کشور و دارای جایگاه نخست است، لذا بخش عمده‌ای از مطالب مرتبط در زمینه صنایع دستی، تاریخ ایران، توانمندی‌های علمی کشور، معرفی موسیقی و ... با محوریت این منطقه تهیه شده است.

از این رو، روزنامه توریسم گزارش تفصیلی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در ژاپن در باره چاپ سوم شماره 2 مجله تخصصی «ایران» را با عنوان «زیبایی‌های سرزمین پارس پیش چشم ژاپنی‌ها» منتشر کرد.

بر اساس این گزارش، با توجه به اتمام چاپ سوم نشریه شماره 2 ایران با موضوع «ایران، کشور بزرگ میوه و گردشگری» با هدف معرفی ظرفیت‌های ارزشمند کشورمان در زمینه میوه، محصولات کشاورزی، صنایع غذایی، گردشگری و ...، با حمایت جمعی از علاقه مندان ایرانی و ژاپنی و بدون هزینه از نمایندگی، با افزودن برخی مطالب، ویرایش و تغییرات شکلی و صفحه بندی جدید، مجددا در 1500 نسخه (مجموعا تاکنون در 3 نوبت، 5500 تیراژ علاوه بر نسخه الکترونیکی داشته است) از سوی نمایندگی به چاپ رسیده است.

انتهای پیام/ص


١٠:٤٣ - يکشنبه ٢٥ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ٧٧٦٢٤٨    /    تعداد نمایش : ٨٤٣خروج