منو اصلی
اخبار > هدف قرار دادن مرجعیت و تحریف موضع آن قابل قبول نیست/ خبرگزاری حوزه


  چاپ        ارسال به دوست

نوری المالکی:

هدف قرار دادن مرجعیت و تحریف موضع آن قابل قبول نیست/ خبرگزاری حوزه

نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون عراق تأکید کرد: هدف قرار دادن مرجعیت دینی و تکذیب آن و تحریف کردن موضع گیری آن، از سوی هر جناحی که باشد قابل قبول نیست و محکوم می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به نقل از خبرگزاری «حوزه»، نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون عراق تأکید کرد: هدف قرار دادن مرجعیت دینی و تکذیب آن و تحریف کردن موضع گیری آن، از سوی طر جناحی که باشد قابل قبول نیست و محکوم می شود.

المالکی در صفحه توئیتر خود نوشت: دشمنان عراق و منکران وحدت و سلامت حاکمیت ملّی آن، احساس می کنند که مرجعیت دژ مستحکم و حامی وحدت و حاکمیت است، به همین خاطر همیشه برای جدایی امت از رهبری حکیم آن تلاش می کنند. آنها فراموش کردند که ملت عراق با تمام قدرت ها، قومیت ها و مذاهب به مرجعیت دینی احترام می گذارد و از موضع گیری آن پیروی می کند؛ چرا که مرجعیت ثابت کرده که فصل الخطاب است و با موضع گیری هایش از دموکراسی حمایت کرده و مانع خونریزی شده است.

وی افزود: منکران نقش مرجعیت و کسانی که به آن افترا می ببندند، اندک و محدود هستند و آنها باید به آن احترام بگذارند و پیرو اراده او باشند؛ چرا که مرجعیت نماینده اراده ملت است.

انتهای پیام/

 


٠٩:٥٣ - 1399/06/29    /    شماره : ٧٥٧١٢١    /    تعداد نمایش : ٢٦٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج