منو اصلی
اخبار > برگزاری کلاس‌های آنلاین زبان فارسی در آتن


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کلاس‌های آنلاین زبان فارسی در آتن

رایزنی فرهنگی کشورمان در آتن برای اولین بار برگزاری کلاس‌های برخط (آنلاین) آموزش زبان و ادبیات فارسی از طریق فضای مجازی آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ وارتباطات اسلامی،پس از بروز بیماری کرونا در کشور یونان و به منظور حفظ سلامت و بهداشت فراگیران و به دنبال قانون منع رفت و آمد توسط دولت این کشور رایزنی فرهنگی کشورمان در آتن برای اولین باربرگزاری کلاس های برخط ( آنلاین ) آموزش  زبان و ادبیات فارسی از طریق فضای مجازی آغاز کرد.

 تعداد بالای فراگیران این نمایندگی و مدت زمان طولانی قرنطینه اعلام شده توسط دولت این کشور، مسئولان این نمایندگی ، نهایتا تصمیم به برگزاری کلاس های آنلاین نمود تا ارتباط این فراگیران با این نمایندگی قطع نشده و زبان که مقوله ای فرار است فراموش نگردد که این امر بسیار مورد استقبال فراگیران قرار گرفت.

این دوره از کلاس ها که در بسترها ( پلتفرم ها )ی مختلفی برگزار می گردد، بسته به سطح زبان آموزان، نوع کلاس و حتی بستر انتخابی - برای کلاس های مجازی - نیز متغیر است. برای سطح مقدماتی و فوق مقدماتی، تصویربرداری از کلاس درس، مونتاژ و سپس ارسال آن در گروه های پیام رسان، برای سطح میانی و فوق میانی برگزاری کلاس های آنلاین از طریق اسکایپ و برای سطح پیشرفته و فوق پیشرفته، فعالیت گروهی (ارسال فایل های صوتی، تصویری و ... برای ترجمه و کار در منزل) بعنوان روش های تدریس و آموزش  تصویب و به اجرا گذاشته شد .

گفتنی ،است که این کلاس ها بصورت هفتگی و منظم برگزار گردیده و در هر کلاس مفاد درسی بصورت کامل توسط استاد مربوبطه تدریس می شود.

انتهای پیام/ص


٠٩:٤٤ - 1399/01/09    /    شماره : ٧٤٧١٩٥    /    تعداد نمایش : ٦١٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج