منو اصلی
اخبار > ضبط تلاوت قاریان ایرانی در رادیو نور بیروت/ دیدار با رایزن فرهنگی ایران در لبنان


  چاپ        ارسال به دوست

ضبط تلاوت قاریان ایرانی در رادیو نور بیروت/ دیدار با رایزن فرهنگی ایران در لبنان

اعضای کاروان شوق تلاوت باحضور در شبکه رادیویی نور لبنان به تلاوت و اجرای برنامه در این شبکه پرداختند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، اعضای کاروان شوق تلاوت باحضور در شبکه رادیویی نور لبنان به تلاوت و اجرای برنامه در این شبکه پرداختند.

 

قاریان جوان کشورمان باحضور در این شبکه به تلاوت و اجرای تواشیح پرداختند و این تلاوت‌ها توسط عوامل رادیو برای پخش در ایام مختلف ضبط شد. همچنین مصاحبه با اعضای کاروان از دیگر آیتم‌های حضور اعضای کاروان شوق تلاوت در رادیو نور لبنان بود.

در ادامه قاریان حاضر در کاروان شوق تلاوت باحضور در محل رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بیروت با محمدمهدی شریعتمدار رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بیروت دیدار کردند.

در این دیدار شریعتمدار ضمن خیرمقدم به کاروان شوق تلاوت گفت: در روایات از پیامبر(ص) داریم که میفرمایند: اشراف امتی حملة القرآن اینجا منظور از اشراف امت افراد بلند‌پایه است و شما باید برخود ببالید که چنین توفیقی کسب کرده‌اید.

وی همچنین به قاریان جوان کشور توصیه کرد که در تحصیل علم کوشا باشند و هر دو سنگر قرآن و علم را با هم با قوت پیش ببرند.در ادامه قاریان حاضر در برنامه به تلاوت پرداختند و شریعتمدار نکاتی را درباره موضوعات تلاوت خصوصاً تجوید به آنها گوشزد کرد.

اعضای کاروان شوق تلاوت شب گذشته باحضور در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیروت ضمن احیای شب قدر به تلاوت و اجرای تواشیح برای حاضران در این محفل پرداختند.

انتهای پیام/م


١٦:٢٣ - 1398/03/04    /    شماره : ٧٣٠٨٠٧    /    تعداد نمایش : ٢٩٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج