منو اصلی
اخبار > درصدد تولید فیلم سینمایی مشترک با جمهوری اسلامی ایران هستم


  چاپ        ارسال به دوست

کارگردان سینمای پاکستان:

درصدد تولید فیلم سینمایی مشترک با جمهوری اسلامی ایران هستم

سید نور کارگردان برجسته سینمای پاکستان پس از بازگشت سفرش از ایران و شرکت در جشنواره بین المللی فیلم فجر دردیدار باعلی اکبر رضایی فرد رئیس خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در لاهور گفت: درصدد تولید فیلم سینمایی مشترک با جمهوری اسلامی ایران هستم .

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ،در این دیدار سید نور کارگردان معروف سینمای پاکستان گفت: از خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در لاهور و سازمان فرهنگ و ارتباط اسلامی، جهت معرفی و شرکت در جشنواره بین المللی فیلم فجر، تقدیر و تشکر می نمایم.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره بهسطح بالای کیفیت جشنواره بین المللی فیلم فجر،افزود:سطح زندگی مردم را در مقایسه با کشور هایی چون انگلیس، امارات، آمریکا و ... که قبلا سفر کردم، کاملا متفاوت، آرام بخش و بسیار مورد توجه دیدم. 

وی در ادامه  با توجه به دیدارش با موسسه سینمایی اوج ،افزود: در این دیداربر گسترش و توسعه روابط سینمایی، فرهنگی، هنری و همکاری های مختلف در زمینه های تخصصی چون استفاده از جلوه های ویژه از صنعت سینمای ایران در پاکستان اعلام آمادگی شد.

سید نور  در ادامه سخنان خود با اشاره به این که پس از نزدیک شدن روابط دو کشور برای توسعه و گسترش روابط دو جانبه، تصمیم گرفتم یک فیلم سینمایی مشترک با سینمای ایران و پاکستان به زبان های اردو، فارسی و انگلیسی و با بازیگران ایرانی و پاکستانی بسازم ، تصریح کرد: همکاری طرفین برای تولید فیلم سینمایی فاخر سبب اهمیت ارتباط سینمایی و فرهنگی ایران و پاکستان خواهد شد.

علی اکبر رضایی فرد رئیس خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در لاهور ضمن تبریک سفر موفقیت آمیز ایشان به ایران و شرکت در جشنواره بین المللی فیلم فجر گفت: بدون شک همکاری های سینمایی، هنری و ایجاد اشتغال برای هر دو کشور منافع خوبی را به همراه خواهد داشت و تولید یک فیلم مشترک علاوه بر اینکه فرهنگ، آداب، رسوم، زبان، هنرو جامعه را معرفی می کند، بلکه یک جلوه بسیار زیبایی از یک همکاری طولانی مدت در این زمینه نشان را خواهد دادو

وی در پایان سخنان خودافزود: شما می توانید در یک مصاحبه مطبوعاتی و در شبکه های مختلف تلویزیونی هر آنچه که در ایران مشاهده نمودید را برای اصحاب سینمایی و شخصیت های صنعت سینما معرفی نمایید تا در آنها نیز این انگیزه همکاری ایجاد گردد.

انتهای پیام/م

 

 

 


١٢:١٧ - 1398/02/24    /    شماره : ٧٣٠١٨١    /    تعداد نمایش : ٨٩٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج