منو اصلی
اخبار > امضای یادداشت تفاهم دانشگاه شهید بهشتی و مرکز برنامه‌های بین‌المللی قزاقستان


  چاپ        ارسال به دوست

امضای یادداشت تفاهم دانشگاه شهید بهشتی و مرکز برنامه‌های بین‌المللی قزاقستان

سید حسن صدوق، ريیس دانشگاه شهید بهشتی با حضور در مرکز برنامه‌های بین‌المللی وابسته به وزارت آموزش و علوم قزاقستان، ضمن دیدار و گفت‌وگو با جان بولات مِلدِشوف، ريیس مرکز، یادداشت تفاهم همکاری امضا كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي، در این دیدار که با حضور مسعود شیخ‌زین‌الدین، رایزن فرهنگی ایران در قزاقستان انجام شد، رييس دانشگاه شهيد بهشتي، به معرفی اين دانشگاه پرداخت و گفت: دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاهی جامع و دومین دانشگاه بزرگ ایران است.

در ادامه رييس مرکز برنامه‌های بین‌المللی قزاقستان فعالیت‌های اين مرکز را برشمرد و پس از آن پیشنهاد داد كه برای شروع همکاری، دو کشور می‌توانند در برگزاری نمایشگاه‌هایی برای معرفی دانشگاه‌های خود اقدام كنند. همچنین دانشگاه‌های دو کشور در همین زمینه با یکدیگر تفاهم‌نامه‌هایی امضا کنند.

در ادامه طرفین ضمن برشمردن ظرفیت‌های یکدیگر، تمایل خود برای همکاری ها را ابراز و یادداشت تفاهم همکاری برای توسعه روابط علمی دو کشور را امضا كردند.

همچنین در اين ديدار مقرر شد؛ در سال آینده، دو کشور در نمایشگاه‌های علمی یکدیگر براي معرفی ظرفیت‌های خود به منظور جذب دانشجو شرکت كنند.

امضای یادداشت تفاهم همکاری‌های علمی با دانشگاه اوراسیا

سیدحسن صدوق، رییس دانشگاه شهید بهشتی از دانشگاه اوراسیا دیدار و یادداشت تفاهم همکاری‌های علمی را با خانم آسیم گل مولداژانوا، قائم مقام دانشگاه امضا کرد.

بازدید رییس دانشگاه شهید بهشتی از اتاق ایران اوراسیا

در ادامه بازدید صدوق از دانشگاه اوراسیا و امضای یادداشت تفاهم همکاری با دانشگاه اوراسیا، وی از اتاق ایران دانشگاه اوراسیا دیدار و با خانم مدینه آبیشوا، رییس گروه و نیز دانشجویان ایرانشناسی گفت‌گو کرد.

 

انتهاي پيام/ش


١٠:٤٥ - 1397/02/03    /    شماره : ٧٠٣٨١٦    /    تعداد نمایش : ٣١٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج